בישול במבשלה ביתית
לעומת

בישול תעשייתי

באופן בו התמודדנו עם האתגרים בבישול בייתי, עם המצאת המבשלה הביתית מבית וויליאמס-וורן, ומבלי להתכוון, פיתחנו מבשלת בירה קטנה, שיש לה כמה יתרונות מאוד רלוונטיים על מבשלת בירה מסחרית. יתרונות אלה מאפשרים לבשלני בירה בייתית לייצר את הבירה הטריה ביותר בעולם. אין מבשלת שיכר שיכולה להתחרות איתנו על זה.

בישול במבשלה ביתית לעומת בישול תעשייתי

4 היתרונות של המבשלה הביתית

  1. הבירה שלנו מתבשלת בכלי אחד, לכל אורך תהליך הבישול. ללא העברה בין כלים שונים. אנו משלבים תסיסה, התבגרות, הבהרה וחבית ובר (?) כל בכלי אחד, בזמן שעדיין דבקים בכל העקרונות מתבשל האמיתיים. לכן מבחינה טכנית הבירה הטריה ביותר בעולם. ובירה היא כמו לחם, ככל שהיא טרי יותר היא הטוב ביותר.
  2. הבירה שלנו אינה מפוסטרת. אין לנו צורך לחמם את הבירה כיוון שאנו מטהרים את המכונה בתהליך הניקוי. כך מייצרים לקוחותינו את הבירה הטרייה ביותר, בהשוואה למבשלה, אשר מפחיתה סיכון על ידי חימום הבירה הסופית.
  3. הבירה שלנו אינה מועברת מכלי לכלי. היא מצוייה במיכל התסיסה בו היא נוצרה, ממש עד הטיפה האחרונה. ללא טלטולים או הקפצות, וללא טיפול אגרסיבי.
  4. הבירה שלנו נשמרת קרה לאחר השלמת התסיסה. הבירה לעולם לא תחווה את תהליך הזדקנות שחוות כל הבירות המסחריות, כך שהבירה היא סופר טרייה.
תוצאה: מבחינה טכנית הבירה הטרייה ביותר בעולם בגלל שלא משתמשים במשאבה, אין העברות, אין מילוי לאריזה, ללא טיפול בחום, לא מאחסנים בטמפרטורות אחסון חמה, כל אלו גורמים לבירה להזדקן. אתה שותה בירה קרה, צלולה, מוגז באופן מלא, באיכות מסחרית ברגע שהיא מוכנה, היישר מהמתססה בה היא בושלה, ובפשוטת שאין יותר טובה ממנה.

4 הבעיות של בירה תעשייתית

  1. הבירה מעובד באמצעות משאבות תעשייתיות גדולות בין מספר כלים, ואז סנן, מכל בירה מסונן, מילוי ולבסוף לתוך אריזה, בעוד שכולם מחמצנים את הבירה. מבשלות עובדות על הנושא הזה במשך עשרות שנים וזו הסיבה היחידה שהבירה מס '1 בעולם יש לה חיי מדף 3 וחצי חודשים.
  2. רוב המבשלות מחממות את הבירה ל60 ° C (140 ° F) 20 דקות ברגע שהוא ארוז, על מנת לפסטר את הבירה. הם עושים זאת כאמצעי בטיחות כדי להשמיד את כל חיידקים או שמרים שעדיין עשויה להיות בבירה, בפחיות, בקבוקים או חביות. חימום הבירה בדרך זו מעודדת הזדקנות ובאופן אידיאלי רצוי היה להימנע מזה.
  3. מבשלות צריכים להעביר בירה על משאיות, רכבות, וסירות המעודדות הזדקנות של המוצר.
  4. מבשלות בירה לא יכולה לשמור על קירור הבירה לאחר האריזה. אז לפני שהיא מגיע אליך, הבירה מועברת בטמפרטורות חמות במשך תקופה ארוכה בזמן שהיא משונעת בכלי רכב שונים ומאוחסן במחסנים שונים. בירה המאוחסנת במחסנים חמים מזדקנת.
תוצאה: לבירה מסחרית חיי מדף מוגבלים בשל זמני אחסון, חמצון, טיפול בחום, שינוע ואחסנה במחסן בטמפרטורות אחסון גבוהות. לכן יצרני הבירה מסירים אותן מהמדפים לאחר 3 וחצי חודשים. הם בטוחים שהקונים יוכלו להרגיש את זה בטעם.